dark eden
Wszelkie materiały na tej stronie zamieszczone są wyłącznie w celach informacyjnych i podlegają prawom autorskim ich twórców. | jeremiasz@darkeden.pl | www.darkeden.pl | © 2009 - 2011 grafik.gda.pl
karty DE
karty Genesis
dark eden
Aktualizacje
01.08.11 Galeria
01.08.11 Turnieje
28.06.11 Pobieralnia
28.12.10 Pobieralnia
28.12.10 Błędy w grze
Mapa graczy
Avangarda VII - 2011
Turniej na Avangardzie VII

wydrukionline.com.pl
dark eden

Archiwum aktualizacji

Start

Informacje

Rozgrywki i Turnieje

24.10.2010

Zaktualizowałem dział DE / Faq o kilka tematów już wcześniej przedyskutowanych na forum, oraz DE / Porady i triki. W dziale Pobieralnia dodałem Proxy! - czyli kart z Podstawki DE do ściągnięcia i wydrukowania, aby każdy kto zechce spróbować swoich sił w Dark Eden miał taką możliwość. Na razie są to tylko Wojownicy i Przywódcy, ale pozostałe karty także przygotowuję i jak tylko będą gotowe, to zamieszczę je również.
W działach Genesis kilka zmian kosmetycznych. A w Artykułach tłumaczenie artykułu z amerykańskiego czasopisma Inquest.

03.10.2010

Zmieniłem nieco wygląd menu strony i wprowadziłem kilka zmian kosmetycznych.
W dziale Artykuły dodałem nowe pozycje które mam od Dungala i Cormaka, za co wielkie dzięki dla nich! A w dziale Genesis, pojawił się tekst wprowadzający w Dodatek. Jego tłumaczenie wykonał Dungal.

22.09.2010

Dodałem nowy dział - Artykuły. Znajdują się w nim artykuły o Dark Eden z czasopism fantastycznych, jakie ukazywały się w czasie gdy DE jeszcze oficjalnie istniało. Zapraszam do lektury. A jeśli ktoś posiada jakiś akrtykuł którego tu nie zamieściłem to zachęcam do podzielenia się nim.
Na mapie graczy kolejne drobne zmiany. W ostatnim czasie stale się w tym dziale coś dzieje. Raz się ktoś dopisuje, innym razem ktoś się wypisuje... zachęcam do podawania swoich kontaktów!

30.08.2010

Przebudowałem nieco dział Mapa Graczy. Teraz oprócz spisu poszczególnych osób grających w DE i miast w których można ich spotkać, są też ich kontakty, dzięki czemu można łatwo umówić się na granie.
Zmienił się też formularz w którym teraz można podać różne namiary kontaktowe na siebie.

30.07.2010

W końcu trochę aktualizacji. W dziale Turnieje i Galerii nieco porządków. Na mapie graczy także nieco zmian i nowy gracz. Zaktualizowałem również Zasady Turniejowe o najważniejsze wprowadzone ostatnio zmiany i dział Moje Karty.

31.05.2010

Odświeżyłem layout strony. Tamten mi się już znudził. Pewnie nie tylko mi. W Galerii dodałem zdjęcia z ostateniego turnieju a w dziele Turnieje, opis tego spotkania. Na mapie gracze drobne aktualizacje odnośnie aktywności graczy.

29.04.2010

Dodałem dział 'Graj w sieci' w którym znajdują się informacje na temat programu LackeyCCG, służącego do grania w gry karciane przez internet. Z tego powodu jest też nieco zmian kosmetycznych.
Wprowadziłem także, kilk zmian w kartach Genesis wg ostatnich ustaleń na forum - dotyczy to kart miejsc i wojowników.

03.04.2010

ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Życzę wszystkim Pogodnych, Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy! Smacznych jajek, bogatego zająca i mokrego ale słonecznego i ciepłego Dyngusa!! No i oczywiście dużo udanego grania w tych wolnych dniach!

14.03.2010

Oficjalnie informuję, że moja praca nad dodatkiem Genesis została zakończona. W dziale dodatku znajdują się m.in. zmodernizowane zasady ogólne, faq z informacjami na temat ewentualnych kwestii spornych i oczywiście opisy oraz grafiki kart.
W dziale Pobieralnia znajdziecie plik ze wszystkimi kartami Genesis w jakości nadającej się do wydrukowania.
Zatem nie pozostaje mi już nic innego jak tylko zachęcić was do przetestowania tych kart i wyrażania własnych opinii na ich temat.

11.03.2010

No to mamy komplet kart Genesis. Dodałem już ostatni rodzaj kart, czyli Udoskonalenia. Je również nieco poprawiałem wg. własnego uzania, a poprawki te pozostawiam waszej ocenie. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się wszystkie te karty udostępnić wam do testów.

06.03.2010

Zaktualizowałem dział Genesis / Faq o opisy niektórych miejsc oraz intryg. W kartach miejsc Genesis naniosłem nieco poprawek.
A już niebawem zamieszczę na stronie karty Udoskonaleń Genesis.

04.03.2010

Na stronie nieco zmian. Pojawiło się górne menu, a na nim dwa nowe działy: Chat i Poczta.
Chat nie jest jakoś mocno skomplikowany ale zrobiłem go w nadziei, że dzięki niemu uda mi się lepiej komunikować z resztą graczy na pomorzu i ustalać terminy rozgrywek. A jeśli przyda się też innym graczom to zapraszam :) Możemy też zorganizować jakieś konrketne teriny na systematyczne dyskusje.
Poczta natomiast jest linkiem odsyłającym do poczty dla tych którzy takową posiadają w domenie darkeden.pl.

Ponadto zmienił się system wyświetlania informacji. Teraz to co wcześnije wprowadziłem w dziale Turnieje jest na głównej stronie, celem łatwiejszego zorientowania się w najbliższych planowanych grach i turniejach.

22.02.2010

Ostatnio są jakieś problemy z serwerem, niestety wciąż nie wiem czym są one spowodowane. Dlatego na razie mogę tylko was przeprosić za to, że strona często wolno się wczytuje a czasem nawet nie działa. Mam nadzieję, że to problemy chwilowe.
W razie czego, będę informował was na bieżąco.

14.02.2010

Dodałem w końcu karty miejsc Genesis. Nie wprowadziłem jednak puki co zmian w tych kartach proponowanych przez Knoxa. Na razie chciałbym, aby w miarę możliwości były one zgodne z zamysłem twórców. Za to wziąłem pod uwagę sugestie Knoxa odnośnie kart wojowników i intryg i naniosłem kilka zmian.

07.02.2010

Zmieniłem nieco dział Turnieje. Teraz znajdują się w nim także informacje o planowanych spotkaniach i rozgrywkach.

A na mapie graczy kolejne aktualizacje.

31.01.2010

Wprowadziłem drobne zmiany techniczne na stronie, a na mapie graczy pojawił się nowy gracz.

Jeszcze raz zachęcam wszystkim do wzięcia udziału w dyskusji na temat kart Genesis. Ostatnio Knox przedstawił swoje ciekawe propozycje. Chciałbym doporowadzić do końca prace nad dodatkiem, więc będę wdzięczny za wszelkie uwagi. Jeśli jednak nie będzie innych komentarzy, to wspólnie z Knoxem ustalimy jak miałby wyglądać Genesis.

29.01.2010

Mam już przygotowane wszystkie karty miejsc Genesis do wrzucenia na stronę, ale ostatnio pojawiła się nowa i moim zdaniem intersująca propozycja modyfikacji zasad Genesis dotyczących budowania miejsc morskich. Proponuję zapoznać się z nią i wypowiedzieć swoje zdanie - darkeden.mojeforum.net/temat-vt671.... A ja wstrzymam się jeszcze na chwilę z zamieszczaniem kart miejsc na stronie.

W dziale Mapa graczy wprowadziłem drobne korekty na życzenie niektórych graczy i wprowadziłem możliwość sprawdzenia gdzie jakich graczy można spotkać, po najechaniu kursorem myszki na wybrane miasto na mapie.

Chciałbym także, podziękować wszystkim za uwagi i propozycje zmian dotyczące strony. To co będę umiał poprawić, to na pewno poprawię. Galerię z całą pewnością zamierzam zmodernizować, ale wymaga to trochę czasu i umiejętności, więc proszę o cierpliwość.

14.01.2010

Tak jak zapowiadałem, w dziale Genesis dodałem karty Intryg oraz zmodyfikowane zasady dotyczące oznaczeń morskich i zaklęć sztuki. Wprowadziłem też kilka niezbędnych poprawek w istniejących już kartach. Oryginalne zasady z oficjalnej strony przeniosłem do działu Faq, aby w razie potrzeby można było do nich zajrzeć.

W dziale Mapa Graczy, zgodnie z sugestią Stawika, wyróżniłem graczy bardziej aktywnych.

11.01.2010

Na początek chciałbym życzyć wszystkim wam i sobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w nowym 2010 roku! Aby ten rok był dla nas jeszcze bardziej obfity w DE od poprzedniego.

A na stronie sporo zmian. W menu z lewej strony jest link do mapy graczy. Pomysł do stworzenia takiej mapy podsunął mi Blitzkrieg. Można tam sprawdzić gdzie i kto jeszcze gra w DE. Zachęcam wszystkich których nie ma na mapie o dodanie swojej osoby.
Jest także, nowy dział w którym umieściłem statystyki gier z ostatnich dwóch lat. Są to statystyki prowadzone przez Stawika, oraz dodatkowe moje podsumowania. Nie zawierają one gier solowych ponieważ takich gier odbywa się już coraz mniej.

Poza tym, wprowadziłem kilka zmian kosmetycznych i dodałem ramkę z polecanymi przeze mnie działami.

Natomiast jeśłi chodzi o dział Genesis, to planuję w najbliższym czasie dodanie kart intryg i miejsc z dodatku (nie koniecznie w tej kolejności) oraz zmian w zasadach wg. propozycji które zamieściłem w grudniu na forum: zasady Genesis - moja propozycja zmian. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do tego tematu to zachęcam do dyskusji.

24.12.2009

WESOŁYCH ŚWIĄT
Dziś Wigilia, a więc wszystkim wam życzę wesołych, pogodnych, a przedewszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!
I aby każdy z was pod choinką znalazł ciekawe karty DE :)

18.12.2009

W końcu uzupełniłem dział 'Dark Eden / Karty' o brakujdce karty intryg. Uzupełniłem też dział 'Dark Eden / Błędy w grze' o kilka kart których wcześniej nie opisałem.
Natomiast w dziale 'Genesis / Karty' umieściłem także karty wojowników. Dodałem też dział 'Genesis / Faq' w którym spisałem wyjaśnienia na temat niektórych kart, których działanie nie dokońca wynika z ich opisu.

28.11.2009

Dodałem dział 'Dark Eden / Faq'. Zawiera on przetłumaczony faq ze strony twórców gry ale nie tylko. Zaktualizowałem też dział 'Dark Eden / Błędy w grze'.
W dziale 'Dark Eden / Karty' dodałem kolejne karty intryg. Jeszcze trochę do dodania zostało, ale jest już dalej niż bliżej.
Na stronie wprowadziłem też kilka zmian kosmetycznych, no i przypominam wszystkim o TURNIEJU który odbędzie się już za tydzień w Łodzi! Blitzkrieg czeka na potwierdzenia waszych obecności!

23.11.2009

W opisach poszczególnych przynależności dodałem informacje na temat przynależnych im kart.
Po mału rusza także, dział kart z Genesis. Narazie umieściłem tam tylko karty przywódców, ale wkrótce mam zamiar dodać też pozostałe karty.

12.11.2009

Ponieważ Stawik zaproponował abym umieścił tu także, informacje znajdujące się na jego stronie (za co jestem mu bardzo wdzięczny), powstał dział Turnieje, a w Galerii dodałem więcej zdjęć. Uruchomiłem także księgę gości dla tych wszystkich, którzy chcieli by się wypowiedzieć na temat strony albo jakikolwiek inny.

06.11.2009

Dziś nieco więcej zmian i nowości. Wprowadziłem kilka zmian kosmetycznych w wyglądzie strony, zaktualizowałem niektóre działy i dodałem też kilka nowych działów. Po lewej stronie dodałem linki do, moim zdaniem, najciekawszych tematów na forum, a po prawej zmienił się system prezentowania aktualizacji.

26.10.2009

Na stronie pojawiły się tzw. linki wewnętrzne które, mam nadzję ułatwią porusznie się pomiędzy poszczególnymi działami.

23.10.2009

Zmieniłem nieco sposób wyświetlania aktualizacji na stronie. Po prawej stronie będą informacje na temat aktualizacji poszczególnych działów, natomiast po lewej wszelkie inne wiadomości.

01.10.2009

Początkowo stronę tą zacząłem tworzyć aby poszerzyć swoje umiejętności w wykonywaniu witryn www. Jednak włożyłem wnią sporo poracy i pomyślałem, że szkoda aby był to jeden z tak zwanych projektów "do szuflady", więc umieściłem ją w internecie. Zapraszam do zapoznania się z jej treścią. Jeszcze nie wszystkie działy są dokończone ale jest już conieco do obejrzenia.

03.06.2010

VII TURNIEJ o tytuł mistrza świata w Dark Eden ccg!

W lipcu dnia 24 i 25 odbędzie się już 7my turniej DE o mistrzostwo świata, organizowany przez Stawika! Turniej rozgrywany będzie na konwencie Avangarda VI. Są też przewidziane pewne zmiany w dotychczasowych zasadach turniejewych i tak jak w ostatnim spotkaniu krakowskim, będzie można grać proxami.

29.03.2010

I Krakowski Turniej Proxiarski

Dnia 22go Maja w Krakowie odbędzię się pierwszy turiej proxiarski. Co znaczy proxiarski?? Tzn. że każdy z graczy może sobie wydrukować dowolne karty jakich chce używać i nimi grać.

21.03.2010

Relacje ze spotkania w Częstochowie

W końcu udało mi się zaktualizować stronę o informacje i zdjęcia ze spotkania w Częstochowie. Zapraszam do działu Turnieje i Galerii, a także na forum, gdzie można przeczytać relację osób które w spotkaniu brały udział.

11.03.2010

Turniej w Częstochowie

Przypominam, że to już w tą sobotę odbędzie się turniej w Częstochowie. Prawdopodobnie będzie na nim 10-ciu graczy. Ilość ta nie powala, ale to i tak nieźle. Sam osobiście tym razem nie dam rady się stawić, ale wszystkim którzy planują wziąć udział w turnieju, życzę POWODZENIA i oczywiście wygranej!

22.02.2010

Znane są już szczegóły dotyczące najbliższych rozgrywek w Częstochowie.
Spotkanie odbędzie się 13go marca w godzinach 10.00 - 19.00. Możliwe też, że następnego dnia także odbędą się rozgrywki. Po więcej szczegółów zapraszam na forum.

15.02.2010

Rozgrywek na ZjAvie nie było

Niestety do żadnego spotkania graczy DE na ZjAvie nie doszło. Z informacji jakie Stawik zamieścił na forum, wynika, że po prostu razem z Anubisem odwiedzili Decado 14-go lutego i rozegrali kilka gier we trzech.

07.02.2010

Spotkanie na szczycie

Dnia 13 lub 14 marca 2010 planowane jest spotkanie w Częstochowie.
Swoją obecność na nim, zapowiedzieli oprócz mijescowych graczy, Warszawiacy i Żyrardowianie. Prawdopodobnie zjawią się też gracze z Krakowa.

06.02.2010

ZjAva

Dnia 13 i 14 lutego 2010 w Warszawia odbędzie się ZjAva.
Jest to rozrywka dla miłośników RPG, LARPów, karcianek i planszówek. Powstał pomysł, aby spotkać się tam na granie w Dark Eden. Problemem jest jednak termin, ponieważ 14 lutego to raczej kiepski termin dla wszystkich zakochanych ;)

06.02.2010

Turniej Dark Eden 2010

Od jakiegoś czasu toczy się na forum dyskusja na temat terminu turnieju 2010. Proponowany termin to maj, a miejsce, Warszawa lub Łódź.
Można by też zorganizować ten turniej na tegorocznej Avangardzie jeśłi się ona odbędzie. Nie było by wtedy problemu z noclegiem a i pograć można by dłużej.

07.12.2009

ODBYŁ SIĘ TURNIEJ W ŁODZI!

Zgodnie z planem turniej organizowany przez Blitzkriega, odbył się. Niestety wyszedł on dość spontanicznie i przyjechało mniej osób niż początkowo deklarowało. Niemniej jednak, tym co przybyli, grało się znakomicie. Dzięki wielkie dla organizatora, i dla wszystkich osób który przyjechały.
Mistrzem turnieju zostal Cormak z Częstochowy. Gratuluję!
A na stronie oczywiście można zobaczyć wyniki i kilka zdjęć. Mam nadzieję, że zgodnie z umową, osoby które robiły fotki, prześlą je do mnie, to wtedy je również umieszczę w galerii.
Wszystkich uczestników proszę również o przesłanie do mnie spisów swoich talii, albo umieszczanie ich na forum, to również zamieszczę je na stronie. Na razie są tylko dwie talie - Blitzkriega i moja.

16.11.2009

KOLEJNY TURNIEJ DARK EDEN!

Na forum pojawiła się informacja o kolejnym turnieju naszej karcianki.
Ma on się odbyć 5go grudnia w Łodzi. Dokładny adres to Dom Kultury przy ul. Traugutta 18.
Organizatorem jest Blitzkrieg, i do niego należy zgłaszać chęć udziało oraz wszelkie zapytania. Kontakt do niego oraz szczegółowe informacje znajdziecie na forum. Oczywiście zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym turnieju, im więcej ludzi tym lepsza zabawa! Ja sam najprawdopodobniej będę.