dark eden
Wszelkie materiały na tej stronie zamieszczone są wyłącznie w celach informacyjnych i podlegają prawom autorskim ich twórców. | jeremiasz@darkeden.pl | www.darkeden.pl | © 2009 - 2011 grafik.gda.pl
karty DE
karty Genesis
dark eden
Aktualizacje
01.08.11 Galeria
01.08.11 Turnieje
28.06.11 Pobieralnia
28.12.10 Pobieralnia
28.12.10 Błędy w grze
Mapa graczy
Avangarda VII - 2011
Turniej na Avangardzie VII

wydrukionline.com.pl
dark eden

Przynależności

Genesis

Bractwo

Bractwo
Zaufajcie Kardynałowi, On was poprowadzi
Żadne miejsce we wszechświecie nie jest wolne od obecności Mrocznej Harmonii. Co prawda z wielu zakądków uniwersum udało sie już wyplewić zło, ale zaraza jaką jest Legion Ciemności rozprzestrzenia sie bardzo szybko. Nie inaczej było w przypadku Mrocznego Raju.
Zanim Kardynał zorientował sie w planach Legionu było już za późno. Mimo prędkiej interwencji i natychmiastowego wysłania wojsk na ziemię, nie udało sie zapobiec zagrożeniu.

Bractwo założyło baze na Ziemi by stąd bezpośrednio kontrolować poczynania sił ciemności. Z tajnej siedziby uktytej w ruinach Jeruzalem, siły Kardynała bacznie obserwują sytuację mającą miejsce w Europie. Jest to chyba największe zgrupowanie wojsk na całej planecie. Skupiają zarówno elitarne jednostki Bractwa, jak i międzykorporacyjne oddziały Kartelu. Bractwo ma za zadanie chronić nowych ludzi, przed zagrożeniem wynikającym z obecności na Ziemi Legionu Ciemności.

Inkwizytorzy Bractwa szczególnie bacznie obserwują Synów Rasputina, w których to szeregach jest wielu heretyków. Inkwizycja współpracuje z Carem w celu wyplewienia zła z terytorim Rasputinów.
Bractwo szkoli też specjalne jednostki, specjalnie przystosowane do warunków funkcjonujących na ziemi. Poszukiwacze i Obserwatorzy wysyłani są na tereny zajmowane przez różne plemiona, by móc w pore ostrzec przed zbliżającym sie zagrożeniem.

Tekst pochodzi z podręcznika Warzone: Dark Eden.
Jest to wolne tłumaczenie ze strony www.udb.wb.pl/urpg/, którego autorem jest Wicu.
BractwoPozostałe przynależności:

Megakorporacje
Megakorporacje