dark eden
Wszelkie materiały na tej stronie zamieszczone są wyłącznie w celach informacyjnych i podlegają prawom autorskim ich twórców. | jeremiasz@darkeden.pl | www.darkeden.pl | © 2009 - 2011 grafik.gda.pl
karty DE
karty Genesis
dark eden
Aktualizacje
01.08.11 Galeria
01.08.11 Turnieje
28.06.11 Pobieralnia
28.12.10 Pobieralnia
28.12.10 Błędy w grze
Mapa graczy
Avangarda VII - 2011
Turniej na Avangardzie VII

wydrukionline.com.pl
dark eden

Karty

Genesis

W tym dziale znajdziesz karty które miały być wydane w dodatku GENESIS.
Twórcy przygotowali je wstępnie, ale nie były one testowane. Nie zostały nawet oficjalnie zaopatrzone w rysunki, a te które można znaleźć w internecie pochodzą z programu gatlingEngine (www.ccgworkshop.com) który niestety już nie działa, a który służył do grania w gry karciane przez internet.

Większość tych kart w oryginalnej wersji twórców jest zbyt dobra w stosunku do kart z podstawowej części gry, dlatego sporo było na naszym forum dyskusji na ich temat, w których wiele kart zostało zmienionych tak aby były grywalne.
Poniżej przedstawiam te karty z oryginalnymi opisami i opisami przekształconymi na grywalne.
Nie które karty zaopatrzyłem też w inne rysunki niż te z programu gatlingEngine, moim zdaniem lepsze.

Starałem się też, aby każda karta tak jak oryginalna, zawierała nazwisko autora rysunku, a na tych których autorów nie znalazłem, umieściłem napis MUTANT CHRONICLES. Dodatkowo też, opisałem rzadkość każdej karty wg. własnego uznania. Jeśli ktokolwiek ma jakieś sugestie czy uwagi do zmian wprowadzonych w kartach to zapraszam do dyskusji na ten temat na naszym forum w odpowiednim dziale lub bezpośredni kontakt mailowy ze mną.


Przywódcy
Przywódcy
Miejsca
Miejsca
Udoskonalenia
Udoskonalenia
Wojownicy
Wojownicy
Intrygi
Intrygi
Wszystkie karty można pobrać w dziale Pobieralnia.