dark eden
Wszelkie materiały na tej stronie zamieszczone są wyłącznie w celach informacyjnych i podlegają prawom autorskim ich twórców. | jeremiasz@darkeden.pl | www.darkeden.pl | © 2009 - 2011 grafik.gda.pl
karty DE
karty Genesis
dark eden
Aktualizacje
01.08.11 Galeria
01.08.11 Turnieje
28.06.11 Pobieralnia
28.12.10 Pobieralnia
28.12.10 Błędy w grze
Mapa graczy
Avangarda VII - 2011
Turniej na Avangardzie VII

wydrukionline.com.pl
dark eden

Przynależności

Dark Eden

Legion Ciemności

Legion Ciemności
Mroczny Raj należy do Mrocznej Harmonii. Przekup, podbij i zniszcz.

Nefarycki Przywódca Valpurgius


Nie wiadomo dokładnie kiedy Mroczna Harmonia zainteresowała się tym co pozostało z Ziemi. Niewiadomo dokładnie kiedy przybyła na nią by zasiać na niej ziarno zniszczenia. Gdy megakorporacje i Bractwo odwróciły się od swego dziedzictwa, gdy nastał czas straszliwej wojny, gdy życie na ziemi prawie umarło, wtedy zbudziła sie Mroczna Harmonia. Armia Legionu Ciemności zapragnęła zniszczyć to co nie zostało jeszcze unicestwione.
Pierwsi wysłannicy zła przybyli do Mrocznego Raju wkrótce po Wielkiej Wojnie. Środowisko panujące na planecie nawet najodporniejszym z nich nie pozwalało na długą egzystencję. Ale Mroczna Harmonia nie poddaje się nigdy. Przez wiele dziesięcioleci powoli budowała swoje cytadele na ziemi, by wreszcie pokazać swoją potęgę kiedy narodziły sie nowe plemiona Mrocznego Raju. Wykorzystując naiwność pragnących mocy Synów Rasputina, zbudowała ogromną armię, gotową zniszczyć wszystko na Ziemi. Gdyby nie interwencja Bractwa i sił Kartelu życie na planecie zostało by zniszczone. Po klęsce w wielkiej bitwie przeciwko siłom koalicji, niedobitki Legionu Ciemności wycofały się do swoich kryjówek, by odbudować swoją potęge. W najbardziej niedostępnych miejscach na ziemi powstają powoli nowe wielkie cytadele.

Heretycy


Legion Ciemności postanowił wykorzystać dobrze sprawdzone metody, by wkraść się w struktury plemion.
Heretycy - tajni agenci sił ciemności wnikają między ludzi, by zwerbować ich na stronę sił zła. Dysponując mocą Mrocznej Harmoni pozyskują, kolejne dusze, chętne sprzedać sie w zamian za obietnice o potędze i sile.
Największą aktywnością wykazują sie na terenie Prusji, po raz kolejny wykorzystując naiwność jej mieszkańców. Niektórzy Heretycy zaszli naprawdę wysoko i pełnią nawet bardzo odpowiedzialne funkcje. Czekają spokojnie na kolejne rozkazy, werbują nowych poddanych, szkolą kolejnych Heretyków. Wszystko ku chwale Legionu Ciemności.
Największe trudności napotykają próbując przeniknąć na tereny Triady i przemierzając krainę Hordy Półksiężyca. Patryjarchowie i Prorocy przeważnie w porę ostrzegają przed zbliżającym sie zagrożeniem.

Tekst pochodzi z podręcznika Warzone: Dark Eden.
Jest to wolne tłumaczenie ze strony www.udb.wb.pl/urpg/, którego autorem jest Wicu.


Karty przynależne


Przywódca
Mroczna Harmonia w grze Dark Eden ma dwóch wysłanników, a są to: Nefaryta Ancyrite oraz Wielki Heretyk Marcus.
Nefaryta Ancyrite ma 14 WB, przyległe do niego miejsca otrzymują +2 do swojego WB, a wszyscy jego wojownicy są Godni Mrocznej Harmonii, co znaczy, że można na nich zsyłać Dary Mrocznej Harmonii. Kontroluje on 6 ikon zasobów.
Heretyk Marcus natomiast ma WB równe 10, kontroluje 8 ikon zasobów, a przyległe do niego miejsca otrzymują +2 do WB. Może on oprócz kart jemu przynależnych, korzystać także z kart przynależnch Synom Rasputina.
Wojownik

Legion Ciemności nie dysponuje żadnymi własnymi budowlami. Nie posiada również żadnych pojazdów. Ma zato bardzo potężnych wojowników Piechoty i równie potężnych wojowników Jazdy którzy w sumie dysponują wszystkimi taktykami.
Piechota składa się przede wszystkim z takich wojowników jak Gomoryjskie Kastraty, Pretoriańscy Łowcy i Razydzi, a także Nassale i Ożywieńczy Legioniści.
Wśród Jazdy natomiast są Ezoghule, Zhurgony oraz Phische.

Mroczna Harmonia
Legion dysponuje także Darami Mrocznej Harmoni, dzięki czemu ich już i tak potężne kreatury stają się jeszcze groźniejsze. Te dary to: Jasnowidzenie, Mutacja Nekrobioniczna, Plugawy Głód, Przeraźliwy Szał, Trucizna, Trzęsienie Ziemi, Wyssanie Duszy, Zalew Nekrobioniki oraz Zmiana Wyglądu.

Mimo, że do niczego nie jest on im potrzebny, to Legion dysponuje także jednym rodzajem Ekwipunku. Jest to Piekielne Działko w które można wyposażyć dowolny pojazd.
Legion CiemnościPozostałe przynależności:

Synowie Rasputina
Synowie Rasputina


Horda Półksiężyca
Horda Półksiężyca


Luterańska Triada
Luterańska Triada


Templariusze
Templariusze