dark eden
Wszelkie materiały na tej stronie zamieszczone są wyłącznie w celach informacyjnych i podlegają prawom autorskim ich twórców. | jeremiasz@darkeden.pl | www.darkeden.pl | © 2009 - 2011 grafik.gda.pl
karty DE
karty Genesis
dark eden
Aktualizacje
01.08.11 Galeria
01.08.11 Turnieje
28.06.11 Pobieralnia
28.12.10 Pobieralnia
28.12.10 Błędy w grze
Mapa graczy
Avangarda VII - 2011
Turniej na Avangardzie VII

wydrukionline.com.pl
dark eden

Przynależności

Dark Eden


Mroczny raj zamiszkują cztery nacje - przynależności - "ludzi" oraz mroczna harmonia.
Wszyscy oni walczą ze sobą o władzę nad planetą. Oto oni:


Synowie Rasputina

Synowie Rasputina

Synowie Rasputina
Synowie Rasputina dominują w północnej i północno-wschodniej części lądu, znanego niegdyś pod nazwą Europa. Ich rozległe, zasilane węglem i plujące dymem miasta - wrzody na powierzchni Ziemi - niszczą i tak już zanieczyszczoną atmosferę. Stale rozszerzający się Reich Synów Rasputina nie posiada granic. Każdy, kto nie podda się olbrzymiej machinie wojennej i przewadze technologicznej, poniesie straszne konsekwencje.
Horda Półksiężyca

Horda Półksiężyca

Horda Półksiężyca
Korzenie tych plemion nomadów sięgają południowo wschodniej Europy. Hordy stale podróżują, szukając miejsc, które mogłyby nazwać swoim domem. Ich członkowie hodują ogromne zwierzęta, które pomagają w pracy, wojnie i ochronie obozów. Przywódcy nomadów - Chanowie - prowadzą swych poddanych z dumą, pewnością siebie i dzięki mocy legend, opowiadanych przez świątobliwych Proroków.
Luterańska Triada

Luterańska Triada

Luterańska Triada
Na północnym zachodzie Luterańska Triada broni swych ziem przed atakiem nacierających od wschodu bezwzględnych Synów Rasputina oraz prących z południa okrutnych Templariuszy. Luteranie znaczącej przewadze liczebnej przeciwstawiają odwagę, wiarę i umiejętność współpracy. Na czele Triady soją święci Patriarchowie, prowadzący poddanych pełnymi wiary słowami i rytuałami. Każdy luteranin jest tuż po narodzinach chirurgicznie przekształcany, dzięki czemu może przeżyć na tej zapomnianej planecie. Wynikiem operacji jest całkowicie gładka dolna część twarzy. Dlatego też luteranie porozumiewają się między sobą za pomocą telepatii oraz języka migowego, zaś oddychają i pobierają pożywienie przez metalowy aparat, wszczepiany w kart, połączony z tchawicą i przełykiem. Te niezbędne okaleczenia w połączeniu z telepatyczną więzią mają duży wpływ na wiarę i poświęcenie członków Triady.
Templariusze

Templariusze

Templariusze
Kościół Porzuconych Dzieci Matki Ziemi całkowicie opanował południowo-wschodnią i środkową częśc tego, co niegdyś było Europą. Symbol ich rządów - dwa skrzyżowane kły - można ujrzeć na tych terenach wszędzie. Są nie tylko najlepiej zorganizowanym narodem europejskim, ale i najbardziej fanatycznym. Templariusze to rasa genetycznie zmutowanych ludzi, znakomicie przystosowanych do życia w toksycznym środowisku Ziemi. Uważają się za prawych władców Mrocznego Raju i twierdzą, że ewolucja genetyczna, której są wynikiem, jest naturalną oznaką ich prawa do władania Ziemią. "Normalnych" ludzi uważają za niewolników i siłę roboczą nowego świata - ich świata.
Legion Ciemności

Legion Ciemności

Legion Ciemności
W całym Układzie Słonecznym Legion Ciemności zstąpił na zamieszkane przez ludzi planety, pozostawiając za sobą zgliszcza, rozpacz i zepsucie. Z potężnych Cytadel wciąż jeszcze wypełzają przerażające stwory. Valpurgius - były Arcymag nefaryty Alakhaia - dowodzi stacjonującymi w Mrocznym Raju siłami, używając na przemian brutalnej siły i subtelnych machinacji. Wielu mieszkańców zniszczonej planety jest narażonych na ataki Legionu. Inni witają tę mroczną potęgę z otwartymi rękoma. Legion Ciemności ma tylk jeden cel, choć używa do jego osiągnięcia różnych metod. Celem tym jest zagłada całej ludzkości.

Oprócz nich w grze spotkamy także Megakorporacje oraz Bractwo. Nie są oni mieszkańcami Mrocznego raju. Dawno temu opuścili ziemię zostawiając ją na łasce losu, a teraz gdy planeta odradza się na nowo powracają, a prawdziwy powód tego powrotu pozostaje tajemnicą.